Popis
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Celková šírka [mm] | 122 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 35 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 102 |
| Materiál | oceľ |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Vertikálna vzdialenosť otvorov je 15 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,09 |
5.90 €
| Celková šírka [mm] | 122 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 35 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 102 |
| Materiál | oceľ |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Vertikálna vzdialenosť otvorov je 15 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,09 |
| Hmotnosť | 0.090000 kg |
|---|
Sme eshop ktorý predáva štýlové vintage a idustriálne výrobky.
Ešte nemáte účet?
Vytvoriť účet