Popis
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Celková šírka [mm] | 80 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 80 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 62 |
| Materiál | oceľ |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Rozteč otvorov do 45 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,11 |
3.90 €
| Celková šírka [mm] | 80 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 80 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 62 |
| Materiál | oceľ |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Rozteč otvorov do 45 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,11 |
| Hmotnosť | 0.110000 kg |
|---|
Sme eshop ktorý predáva štýlové vintage a idustriálne výrobky.
Ešte nemáte účet?
Vytvoriť účet