Popis
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Celková šírka [mm] | 110 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 50 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 105 |
| Materiál | Liatina |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Vertikálny rozstup otvorov je 37 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,16 |
| Celková šírka [mm] | 110 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 50 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 105 |
| Materiál | Liatina |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Vertikálny rozstup otvorov je 37 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,16 |
| Hmotnosť | 0.160000 kg |
|---|
Sme eshop ktorý predáva štýlové vintage a idustriálne výrobky.
Ešte nemáte účet?
Vytvoriť účet