Popis
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Celková šírka [mm] | 148 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | tridsať |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 132 |
| Materiál | Liatina |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Vzdialenosť medzi otvormi je 105 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,08 |
| Celková šírka [mm] | 148 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | tridsať |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 132 |
| Materiál | Liatina |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Vzdialenosť medzi otvormi je 105 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,08 |
| Hmotnosť | 0.080000 kg |
|---|
Sme eshop ktorý predáva štýlové vintage a idustriálne výrobky.
Ešte nemáte účet?
Vytvoriť účet