Popis
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Celková šírka [mm] | 100 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 100 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 75 |
| Materiál | oceľ |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Rozteč otvorov až 48 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,13 |
| Celková šírka [mm] | 100 |
|---|---|
| Celková výška [mm] | 100 |
| Rozstup montážnych otvorov [mm] | 75 |
| Materiál | oceľ |
| Dodatočné montážne skrutky | nie |
| Dodatočné informácie | Rozteč otvorov až 48 mm |
| Hmotnosť [kg] | 0,13 |
| Hmotnosť | 0.130000 kg |
|---|
Sme eshop ktorý predáva štýlové vintage a idustriálne výrobky.
Ešte nemáte účet?
Vytvoriť účet